Trakya'nın İlk Oyunculuk ve Film Ajansı Tekirdağ'da Açıldı

Trakya'nın İlk Oyunculuk ve Film Ajansı Tekirdağ'da Açıldı

26 Kişi Görüntüledi

2001 Yılından beri medya dünyasında yer alan yüzlerce diziye oyuncu danışmanlığı yapan,sosyal projelerde belgeseller çeken Cinemascope Ajans Yeni Şubesini Trakya'nın tek büyük Sahil ve Doğa Şehri Trakyanın kalbi Tekirdağ'da açtı.

2001 Yılından beri medya dünyasında yer alan yüzlerce diziye oyuncu danışmanlığı yapan,sosyal projelerde belgeseller çeken Cinemascope Ajans Yeni Şubesini Trakyanın tek büyük Sahil ve Doğa Şehri Trakyanın kalbi Tekirdağ'da Açtı

 

Yıllardır medya dünyasını yüzlerce oyuncu, bir çok fenomen dizi ve film dünyasına imzasını atmış oyuncular kazandırmış Cinemascope Film Ajans olarak Tekirdağ'da Oyuncu adaylarına kapılarını açmıştır.

 

 

Tekirdağ'ı Film şehri yapma amacıyla yola çıkan İstanbul'a 130 km uzaklıkta olan Tekirdağ'ı Türkiye ve Yüz ülkeye tanıtmak için dizi filmlerin Tekirdağ'da çekilmesine ön ayak olma amacını taşımaktadır.

 

Bunun ilk adımını 20 Temmuzda ilk sinema filmini çekmiştir.

 

Tekirdağ’da yaşanan aşkın sinemaya aktarıldığı filmde Arda Eroğlu yapımcılığı üstlendiği filmde yönetmenliğini ise genç yaşına rağmen Türkiye’nin usta kadın yönetmenleri arasında yer alan, yazıp yönettiği birçok filmle gündem yaratan Banu Kaptanoğulları üstlenirken,Görüntü Yönetmenliğini ise Cüneyt Kadri Çakar yapıyor. 40’a yakın sinema ve tiyatro dizisinde yer alan genç yetenekler boy göstermiştir.

 

Başrollerini Bülent Çetinaslan ve Merve Altınkaya’nın oynadığı “Seninle Güzel” isimli sinema filminin kadrosunda Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Sevda Dalgıç,  Ayhan Işık, Fatih Küçük,  Ata onur Öztürk, Tolga Öz, Gaye Yılmaz,  Osman Çengel, Arda Eroğlu,  Seda Aktuğlu,  İpek Yükçü,ve Duayen oyuncu Kayhan Yıldızoğlu'da dahil olmuştur.

 

Hali hazırda 2 sinema filmi ve 1 dizi filmin Tekirdağ'da çekilmesei için hazırlıkların yapıldığı Tekirdağ'da Cinemascope Ajans Tekirdağ'ı Dünyaya tanıtma amacıyla yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

Önce Tekirdağ daha sonra Trakya'nın dünya da yükselmeseni sağlamak için Cinemascope AjansTekirdağ'da yaşayan oyuncu adayları için başvurularını kabul etmektedir.

 

Türkiyenin en büyük ve Trakya'nın kalbi Tekirdağ'da uluslar arası film festivali yapmak hedefleri arasındadır.

 

 

Tekirdağ'da Belediye İş Merkezinde Şubesini açan Cinemascope Ajans İstanbul ve Tekirdağ'ı Biraraya getirip dizi ve film dünyasının kapılarını Tekirdağ ve Trakya'da yaşamını sürdüren tv severlere bu yolu açmıştır.

 

 

 

 

Cinemascope Ajans

Belediye İş Merkezi No.22/28 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tel. 0 545 589 59 59

Facebook/ cinemascopeajans

İnstagram/ cinemascopeajans

Başvuru için telefon yada

www.cinemascopeajans.com 

 

 

 

 

 

http://dizifilmdergisi.com/haber-trakya-nin-ilk-oyunculuk-ve-film-ajansi-tekirdag-da-acildi-13310.html