Tekirdağlı Dizisi Sosyal Medyayı Salladı

Tekirdağlı Dizisi Sosyal Medyayı Salladı

18 Kişi Görüntüledi

Tekirdağlı dizisi sosyal medyada gündem yaratmaya devam ediyor.Yayınlanan 3 tanıtımla sosyal medyada 7 milyon üzerinde kitleye kısa sürede ulaşan dizi özellikle Trakya da yaşayan kişiler tarafından merakla bekleniyor.

 

Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olan ve Trakya'nın tek büyük şehri Tekirdağ'lı Dizisi Hazırlıkları devam ediyor.

Senaryosunu ve Yönetmenliğini Tekin Şahin'in yapacağı dizide Tekirdağlı Oyuncuların ve Halkın rol alacağı ve büyük bir ses getireceği dile getiriliyor. Yusuf Aşiroğlu ve Aslı Denizer yaşadığı aşk öyküsü sadece Tekirdağ'ı değil tüm Türkiyeyi etkisi altına alacağı ve yurt dışında da 100 ülkeye ulaşacağı ve Dünya çapında Tekirdağ gibi önemli bir şehrin ve insanlarını tanıtmayı hedefliyor.

Oyuncu ve cast çalışmalarının devam ettiği diziye Trakya ve Türkiye'nin ve Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan Tekirdağ'lıların İlgisi yoğun olarak sürüyor.

Tekirdağ'da çekilecek olan dizi şehrin tanıtımı içinde önemli bir tutacak.

 

 

Tekirdağ'lı Dizisinin Konusu;

Yusuf Aşiroğlu ve Aslı Denizer Bir hikayenin iki kahramanı. Peki her zaman kahramanlar mı kazanır.?
Her kahramanın bir hikayesi vardır. Ya diğerleri ? Bir mahalle ve intikam için şehre geri dönen bir kadın. Ve gelecekte önlerine çıkacak bir geçmiş..

Tekirdağ'lı bu şehrin hikayesi..

www.cinemascopeajans.com

kaynak: 

http://dizifilmdergisi.com/haber-tekirdagli-dizisi-sosyal-medyayi-salladi-15268.html